Nasze autoryzacje

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą która zaczęła swoją działalność we wrześniu 2003 roku. Od samego początku koncentrujemy się na dostarczaniu klientom kompletnych rozwiązań informatycznych, świadczeniu usług oraz dostawach sprzętu i oprogramowania.

Ematech IT to zespół specjalistów posiadający szerokie kompetencje i wiedzę z zakresu projektowania infrastruktury informatycznej oraz wdrożeń rozwiązań informatycznych. Posiadamy liczne certyfikaty i autoryzacje producentów, a świadcząc nieustannie usługi zdobyliśmy niezbędne doświadczenie.

Nasza oferta oparta jest o cztery obszary z zakresu produktów i usług technologii informatycznych.

Pierwszy obszar naszej oferty skoncentrowany jest na rozwiązaniach audiowizualnych. Drugi obszar naszej specjalizacji to szeroko pojęte przetwarzanie dokumentów w organizacji. Trzecim obszarem naszej oferty jest projektowanie i budowa infrastruktury informatycznej. Czwartym obszarem jest świadczenie usług z zakresu autoryzowanego serwisu urządzeń drukujących wiodących producentów.

Nasza oferta

Nasza filozofia

Nasze specjalizacje to nasze zainteresowania. Dlatego do pracy z naszymi klientami podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem, tak aby dostarczane przez nas usługi i produkty były na jak najwyższym poziomie.

Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach organizowanych przez wiodących producentów sprzętu informatycznego i oprogramowania. Na przełomie 19 lat uczestniczyliśmy w wielu wdrożeniach podnosząc własną wiedzę i kompetencje.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJLEPSZYMI PRODUCENTAMI SPRZĘTU I OPROGRAMOWANIA

Adres

Ematech IT Sp. z o.o.
Ul. Obrzeżna Północna 15
41-400 Mysłowice

Kontakt

Tel. 32 223 83 67
Fax. 32 223 83 67 wew. 29
E-mail: biuro@ematechit.pl